společně s veletrhem

8.9. 2018

Výstaviště PVA EXPO Letňany
Beranových 667, Praha 9

VELETRH HUDEBNÍCH NOSIČŮ,
HI-FI a AUDIO PŘÍSLUŠENSTVÍ

Profil veletrhu

Vítejte na stránkách veletrhu VINYL & STEREO EXPO, který se koná 8. září 2018 na výstavišti PVA EXPO Letňany v Praze!

Pokud máte rádi klasické gramodesky, nebo se vám stýská po CD a magnetofonových kazetách, jste tady správně.  Na veletrhu najdete vinylové desky všech žánrů od prodejců z České republiky, Německa, Holandska nebo Velké Británie.

 Novinkou letošního ročníku je první burza LP, CD a memorabilií zaměřená jen na rock a metal.  „Metalový stan“ nazvaný ROCK & METAL MARKET bude umístěn hned u vchodu do foyer výstaviště, takže ho nemůžete minout.  Akce se účastní přední prodejci vinylových desek z Německa, které organizátoři vybrali společně se společnostní Metalbörse, jež organizuje nejnavštěvovanější burzy s metalovou muzikou v Německu a dodává merchandising řadě předních metalových kapel. V Praze tak bude vystavovat například Battle Cry Records , která je jedním z největších prodejců LP desek zaměřených jen na rock a metal v Německu.

Součástí doprovodného programu je autogramiáda zpěváka a legendy českého heavy metalu Aleše Brichty.  Ten bude od 13:00 hod. podepisovat LP desky a originální CD vydaná během jeho sólové dráhy i z dob působení v Arakainu.

Vstup na obě akce jde zdarma, pokud se registrujete, můžete bezplatně navštívit i 21. ročník mezinárodního veletrhu poštovních známek, mincí, bankovek, pohlednic a minerálů SBĚRATEL a veletrh Minerály a drahé kameny, které se od 7. do 8. září konají na výstavišti ve výstavní hale č. 1. Více na www.sberatel.info/veletrh-sberatel/

Partnerem akce Rock & Metal market je magazín Spark.

CHCI SE ZAREGISTROVAT A ZÍSKAT VOLNOU VSTUPENKU

NA VELETRH SBĚRATEL A MINERÁLY A DRAHÉ KAMENY

 
Kudyznudy.cz - tipy na výlet